Cementové lité podlahy  (CemLevel, Cemflow)

     

Cementový litý potěr je speciálně modifikovaný cementový potěr, který je specifický  vysokou tekutostí a zároveň minimálním smršťováním při zrání a schnutí. Aplikace a doprava je obdobná jako u anhydritových litých podlah. Akorát je kladen větší důraz na dilatace a minimální tloušťku potěru.

Cementový litý potěr nalézá uplatnění hlavně v místech, kde není možné použítí anhydritových potěrů např. z důvodu trvale vlhkého prostředí, nebo v prostorech s požadovanou a garantovanou pevností cementové podlahy. Je vhodný pro vnitřní podlahy rodinných domů, bytů, kanceláří, dále pak garáže, prostory bazénů, školy, obchody, sportovní haly nebo výrobní prostory. Umožňuje dokonalé srovnání podlahových konstrukcí a vytváří ideálně rovnou plochu pod finální nášlapnou vrstvu jako jsou: krycí nátěry, dlažby, plovoucí podlahy, parkety, koberce a jiné.

Cena:

Cena litých podlah se odvíjí od celkové velikosti lité plochy, její tloušťky a je také závislá na umístění stavby v regionu. Proto se cena potěru za m² řeší individuálně. Platí zde však pravidlo čím větší plocha, tím nižší cena za m².

Dovolujeme si Vás proto požádat o vyplnění Poptávkového formuláře viz. KONTAKT. Poté Vám v co nejkratší době bude zaslána cenová nabídka přímo dle Vašeho požadavku. Naše cena Vás jistě mile překvapí.

 

Strojně hlazené podlahy  

Ideální systém pro Vaší garáž, dílnu nebo sklep. Tento typ podlahy se díky svým vlastnostem často využívá i v průmyslu. Rozptýlená výztuž ve formě drátků plně nahrazuje klasické vyztužení betonu kari sítěmi. Beton se zpracovává strojně pomocí tzv. hladiček ihned po zavadnutí. Jako finální úprava leštěné podlahy se často používá minerální vsyp, který zvyšuje odolnost podlahy vůči zatížení, obrusu, rázům a vsakování kapalin. Na závěr se na zaleštěnou podlahu aplikuje speciální vytvrzovací nástřik. Alternativou finální úpravy leštěné podlahy pak jsou epoxidové nebo polyuretanové nátěry a stěrky. Tyto materiály jsou ještě mnohem odolnější vůči působení solí, olejů a obrusu a prodlužují tím životnost podlahy. Výhodou je rovněž barevná rozmanitost.

 

Základové desky

Základová deska je jedna z nejdůležitějších částí každého domu. Proto je vhodné ji nechat na zkušenou realizační firmu. Nabízíme Vám realizaci základové desky na klíč, nebo Vám můžeme základovou desku pouze zabetonovat s přesností +- 5mm. Spočítáme Vám potřebné množství betonu, zajistíme čerpadlo, případně i beton za výhodné ceny.