Lité anhydritové podlahy

      

Nabízíme bohaté zkušenosti s litím anhydritových podlah. Díky velkému množství odběru materiálu máme od výrobce výrazné slevy, proto jsme schopni Vám nabídnout tu nejlepší cenu na trhu. Zajišťujeme veškeré práce spojené s přípravou litého potěru jako je pokládka polystyrénu, položení separační folie, lepení dilatačních pásků či montáž dilatačních profilů. Pokud zvolíte přípravu podkladu pro lité podlahy svépomocí, rádi Vám přijedeme na stavbu poradit jak postupovat a následně Vaší práci zkontrolujeme, případně doopravíme.

Vlastnosti:

Litý samonivelační anhydritový potěr je tekutá směs na bázi síranu vápenatého se samonivelačním účinkem. Je vhodný pro vnitřní podlahy rodinných domů, bytů, tělocvičen nebo kanceláří. Umožňuje dokonalé srovnání podlahových konstrukcí a vytváří ideálně rovnou plochu pod finální nášlapné vrstvy jako jsou: dlažby, plovoucí podlahy, parkety, koberce a jiné. Po zatuhnutí se anhydritový litý potěr vyznačuje homogenní a pevnou strukturou.

Výroba a aplikace:

Výroba směsi probíhá na betonárnách na základě průkazních zkoušek pomocí přesného dávkovacího zařízení. Odtud je směs přepravována autodomíchavači na stavbu v konzistenci potřebné pro konečné zpracování. Doprava tekuté směsi na stavbě probíhá pomocí speciálního čerpadla a gumových hadic až na místo uložení. Díky vysoké tekutosti probíhá uložení směsi samovolný rozlitím. Pro dosažení ideální rovnosti již není nutná vibrace, ale pouze lehké natřásání směsi speciální latí.

K aplikaci podlahových potěrů používáme stavební hmoty předních výrobců CEMEX, ČM Beton, KNAUF. Jsme odborně proškoleni a certifikováni.

Cena:

Cena litých podlah se odvíjí od celkové velikosti lité plochy, její tloušťky a je také závislá na umístění stavby v regionu. Proto se cena potěru za m² řeší individuálně. Platí zde však pravidlo čím větší plocha, tím nižší cena za m².

Dovolujeme si Vás proto požádat o vyplnění Poptávkového formuláře viz. KONTAKT . Poté Vám v co nejkratší době bude zaslána cenová nabídka přímo dle Vašeho požadavku. Naše cena Vás jistě mile překvapí.