Průmyslové nátěry a stěrky

Aplikujeme především materiály na bázi polyuretanových a epoxidových pryskyřic. Jedná se o velmi oblíbené a moderní povrchové úpravy litých a betonových podlah. Nejčastěji nacházejí uplatnění v garážích, dilnách nebo sklepech. Tyto materiál slouží ke zvýšení mechanické či chemické odolnosti betonových podlah. Pryskyřičné nátěry se nejčastěji aplikují válečkem ve dvou až 3 vrstvách na vyzrálý podklad. Vzniká tím chemicky i mechanicky odolná podlaha. Výhodou průmyslových nátěrů je i cenová dostupnost a barevná rozmanitost.

Pro dosažení vyšší mechanické odolnosti podlahy se pak využívají nejčastěji epoxidové stěrky. Celková tloušťka epoxidové stěrky se obvykle pohybuje kolem 3mm. Základem je vhodná penetrace podkladu, pak následuje přestěrkování epoxidovou pryskyřicí, která je následně zasypána křemičitým pískem. Po vysátí a lehkém přebroušení parketovou bruskou se aplikuje finální samonivelační epoxidová stěrka. Vzniká tím mírně protiskluzný lesklý povrch.

Cena

Cena průmyslových nátěrů a stěrek se odvíjí od celkové velikosti lité plochy, její tloušťky a je také závislá na umístění stavby v regionu. Proto se cena potěru za m² řeší individuálně. Platí zde však pravidlo čím větší plocha, tím nižší cena za m².

Dovolujeme si Vás proto požádat o vyplnění Poptávkového formuláře viz. KONTAKT. Poté Vám v co nejkratší době bude zaslána cenová nabídka přímo dle Vašeho požadavku. Naše cena Vás jistě mile překvapí