Samonivelační stěrky

Ideální řešení pro dokonale rovnou a hladkou podlahu před pokládkou finálních krytin, ať už se jedná o dlažby, plovoucí podlahy, vinyl, lina nebo parkety. Speciálně pro tenkovrstvé podlahové krytiny jako je třeba vinyl nebo lino je nezbytné hrubou betonovou nebo anhydritovou podlahu přestěrkovat samonivelační stěrkou.

Anhydritová litá podlaha sice vykazuje vysokou plošnou rovinnost (2mm/2m), nicméně frakce kameniva které obsahuje je obvykle do 4mm. Po přebroušení podlahy Vám tak vznikají na povrchu drobné rýhy, které se mohou přenést i na povrch finální tenkovrstvé krytiny. Samonivelační stěrky obsahují ty nejjemnější písky a posunou rovinnost a hladkost podlahy ještě o úroveň výše. Časté využití nacházejí samonivelační stěrky i u rekonstrukcí starých podlah,  kdy jsou schopny vyrovnat nerovnost 1-40mm. Nejpoužívanější samonivelační stěrky jsou cementové a sádrové.

Cena:

Cena samonivelačních stěrků se odvíjí od celkové velikosti lité plochy, její tloušťky a je také závislá na umístění stavby v regionu. Proto se cena potěru za m² řeší individuálně. Platí zde však pravidlo čím větší plocha, tím nižší cena za m².

Dovolujeme si Vás proto požádat o vyplnění Poptávkového formuláře viz. KONTAKT. Poté Vám v co nejkratší době bude zaslána cenová nabídka přímo dle Vašeho požadavku. Naše cena Vás jistě mile překvapí.